Alicja Kopertyńska- Logopeda

Z wykształcenia – logopeda i trener biznesu. Praca to dla mnie prawdziwa życiowa przygoda i duże wyzwanie. Na co dzień zajmuję się terapią logopedyczną zarówno małych jak i dużych pacjentów. Specjalizuję się w korekcie wad wymowy u dzieci i dorosłych.

Na problemy z wymową ludzi podchodzę w sposób holistyczny, dlatego też współpracuję z ortodontą, neurologopedą, psychologiem, fizjoterapeutą oraz coachem.

Prowadzę prywatną praktykę logopedyczną we Wrocławiu, a swoją wiedzę poszerzałam w poradniach logopedycznych m.in. w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu; Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu; w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9 we Wrocławiu; Fundacji „Promyk Słońca”.

Jedenastoletnie doświadczenie sceniczne wykorzystuję w prowadzeniu szkoleń i wykładów dotyczących poprawnej wymowy i wystąpień publicznych.

Każdy pacjent jest dla mnie osobnym przypadkiem. Do każdego podchodzę indywidulanie, gdyż uważam, że tylko dzięki takiemu nastawieniu można zrozumieć potrzebę człowieka i dobrać dla niego odpowiednią terapię. Z zawodowego punktu widzenia nic nie cieszy mnie bardziej niż sukcesy moich podopiecznych w poprawianiu własnej wymowy.