Usługa

Ortodoncja

Ortodoncja jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin stomatologii, ponieważ piękny i zdrowy uśmiech jest największą ozdobą każdego człowieka.

Ortodoncja

¥
 • Konsultacja ortodontyczna z planem leczenia - 250 zł
 • Nakładka retencyjna - 500 zł
 • Łuk podniebienny - 550 zł
 • Retainer (jeden łuk ) - 600 zł
 • Płytka Nance'a - 550 zł
 • Aparat ruchomy (trainer) - 600 zł
 • Płytka Havleya - 650 zł
 • Aparat ruchomy dla dzieci - 1000 zł
 • Aparat stały metalowy (jeden łuk) - 2000 zł
 • Aparat stały szafirowy (jeden łuk) - 3000 zł
 • Aparat Smart Clip - 3050 zł
 • Aparat stały metalowy (dwa łuki) - 4000 zł
 • Aparat stały szafirowy (dwa łuki) - 6000 zł

Ortodoncja

Ortodoncja jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin stomatologii, ponieważ piękny i zdrowy uśmiech jest największą ozdobą każdego człowieka. Zajmuje się ona nie tylko leczeniem, ale przede wszystkim profilaktyką wad zgryzu i wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych.

W naszym Centrum specjalizujemy się w szerokim zakresie leczenia ortodontycznego poczynając od leczenia dzieci przy pomocy aparatów czynnościowych typu trainer oraz ortopedyczno-czynnościowym typu płytki Schwarza (tak zwane aparaty ruchome, wyjmowane). Mamy duże doświadczenie zarówno w kontakcie z najmłodszymi pacjentami jak i w terapii dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych.

Młodzież i dorośli mogą skorzystać z leczenia aparatami stałymi – ligaturowymi oraz bezligaturowymi, w których zamki znajdują się na powierzchni licowej zębów. Pacjenci naszego Centrum mają do wyboru klasyczny aparat metalowy, aparat złoty lub całkowicie estetyczny aparat szafirowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów wprowadziliśmy do naszej oferty aparat Incognito,Invisalign oraz Clear-Aligner.

OrtoStar

 

Incognito

Incognito jest to aparat lingwalny umiejscowiony po językowej stronie zębów co pozwala na zachowanie estetycznego uśmiechu. Wykonany jest on ze stopu złota, platyny, srebra i irydu oraz dopasowany indywidualnie do kształtu zębów konkretnego pacjenta. Aparat ten jest całkowicie komfortowy w użytkowaniu szczególnie dla pacjentów, którzy w codziennym życiu nie mogą sobie pozwolić na klasyczny aparat umiejscowiony po stronie wargowej ze względu np. na wykonywany zawód. Można go z powodzeniem stosować u osób cierpiących na nadwrażliwość na metale ze względu na zawartość złota, które jest materiałem niealergizującym.

Invisalign

Invisalign jest to aparat prostujący zęby za pomocą kompletu przezroczystych, wymiennych alignerów wykonanych za pomocą techniki drukowania 3D indywidualnie dla każdego pacjenta. Pacjent samodzielnie w domu wymienia nakładki co 2 tygodnie co pozwala na odbywanie się wizyt co 3 miesiące. Aparat ten jest niewidoczny, wygodny i łatwy do zdjęcia co zapewnia nie tylko estetykę uśmiechu, ale pozwala na zachowanie perfekcyjnej higieny.

Clear Aligner

Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome. Nakładki te są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Podstawowymi zaletami nakładek Clear Aligner są wygoda, doskonała higiena oraz czas leczenia skrócony do minimum.